Ponúkame inovatívnu metódu potlače textílií pomocou DTF (Direct Transfer Film) technológie – Kvalitný Potlač Rôznych Textílií! Poskytujeme výrobu DTF transféry na vlastné lisovanie do veľkosti A3.

Kvalitný Potlač Rôznych Textílií!

Naše služby zahŕňajú potlač tričiek, mikín, nohavíc, overalov (veľkých aj malých), čiapok, šálov, záster, uterákov, vankúšov a mnoho ďalších textilných výrobkov. Okrem toho potláčame aj iné materiály, ako keramika a sklo.

Technológia DTF – Kvalitný a Trvanlivý Potlač

Technológia DTF využíva špeciálne atramenty navrhnuté pre potlač textílií. Výsledný potlač je mimoriadne kvalitný a odolný voči praniu a naťahovaniu. Táto technológia umožňuje tlač na rôzne materiály, vrátane bavlny, polyesteru, kože, nylonu a farebných textílií, ktoré sú vhodné na termolisovanie.

Hlavným rozdielom oproti iným metódam, napríklad DTG tlači, je to, že farba sa tlačí na špeciálnu fóliu a zapeká sa s práškovým lepidlom, čím sa dosiahne vyššia pevnosť a elasticita. DTF tlač je odolná voči praniu a nepoškodzuje sa.

Ďalšie Výhody DTF Tlače:
  • Žiadna penetrácia a s tým spojené problémy v kvalite tlače.
  • Jednoduchý a lacný proces tlače.
  • Vysoká kvalita tlače s ostrými a sýtejšími farbami.
  • Možnosť tlače na akýkoľvek textilný materiál, vrátane farebných textílií.
  • Eliminácia časovo náročných procesov, ako je predpráca materiálu.
  • Potlač na rôzne veľkosti textílií bez potreby viacerých šablón.
  • A mnoho ďalších výhod oproti iným metódam tlače.

DTF tlač je teda ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a trvanlivé riešenia potlače textílií a materiálov. Ak máte záujem o naše služby alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Sme vaši partneri v oblasti DTF tlače a výroby transférov.

Naša Ponuka:

Výroba Transférov na Potlač

Vďaka našej výrobe transférov na potlač sme schopní uspokojiť aj malé objednávky za konkurencieschopné ceny. Naša flexibilita nám umožňuje prispôsobiť sa vašim individuálnym požiadavkám.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre DTF výrobu transférov a tlač DTF transférmi, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli s vašimi projekty v oblasti potlače textilu a výroby transférov na potlač. Dôverujte nám a dosiahnite vynikajúce výsledky s našimi službami.

DTF Výroba Transférov a Tlač DTF Kameničná

Potlač Textilu, Výroba Transférov na Potlač, Reklamný textil

Objednávka – Tlač DTF Transférov – Zákazková Výroba a Potlač DTF Fólii

Neváhajte nás kontaktovať a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť.