V dnešnej dobe je čoraz väčšia potreba upozorniť na firemnú identitu a vernosť značke. Chceme túto potrebu uspokojiť vysoko kvalitnými vlastnými tričkami, pracovnými odevmi a ďalším oblečením s logom vyhotoveným pomocou DTF (Direct-to-Film) tlači. Naše služby sú dostupné od malých množstiev až po veľké objednávky, vždy vo vysokom štandarde kvality – riešenia na mieru

vlastné tričká vlastnými tričkami potlač Tvorba log logo na tričko

Čo predstavuje DTF tlač a aké sú jej výhody pre potlač vašich tričiek, mikín a iných textilných výrobkov?

DTF tlač, znamenajúca priamu prenosovú filmovú tlač, je pokroková technika vhodná na aplikáciu fotorealistických obrázkov a log na rôzne druhy textilu. Vďaka svojej vysoké odolnosti a flexibilite je táto metóda vynikajúcou voľbou na potlač tričiek, mikín a širokého spektra textilných výrobkov. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú dlhotrvajúcu a kvalitnú potlač, ktorá odolá blednutiu a opotrebeniu, čím zaručuje, že váš dizajn zostane živý a vynikajúci dlhodobo.

Tvorba log a prispôsobených darčekových predmetov

Naša špecializácia zahŕňa nielen potlač tričiek a mikín, ale aj navrhovanie log a vytváranie prispôsobených darčekových predmetov. Náš tím dizajnérov je pripravený spolupracovať s vami na vytvorení nezabudnuteľných log, ktoré oživia vašu značku. Poskytujeme komplexné služby od dizajnu po výrobu darčekových predmetov, ktoré sú perfektné na podnikové akcie, reklamné kampane alebo ako osobité darčeky pre zákazníkov a zamestnancov.

Množstevné zľavy a šité riešenia na mieru

Ponúkame množstevné zľavy začínajúce už od 10 kusov a zameriavame sa na poskytovanie šitých riešení na mieru, aby sme vyhoveli požiadavkám a rozpočtom našich klientov. Či už potrebujete malý počet potlačených tričiek alebo plánujete veľkú sériovú produkciu mikín, náš tím je pripravený pomôcť.

Ozvite sa nám a nechajte si poradiť, ako najlepšie využiť DTF potlač na posilnenie vašej značky pomocou profesionálne potlačených tričiek, mikín a iných textilných výrobkov. Začnite už dnes vytvárať dojem, ktorý vydrží.

E-shop potlac-tricko.sk
E-shop