Táto mikina s vlastnou potlačou – potlač podľa želania, ponúka nielen pohodlie, ale aj štýl s možnosťou prispôsobenia vďaka vlastnej potlači. Je dostupná vo veľkostiach XS až 2XL, a pre pánsku verziu až do 3XL. Mikina je vyrobená z výplnkovej pleteniny s vnútornou stranou počesanou, obsahujúca 65 % bavlny a 35 % polyesteru, čo zaručuje vysoký komfort a odolnosť.

Mikina má zľahka vypasovaný strih s bočnými švami, ktorý lichotí postave. Kapucňa s podšívkou a možnosťou stiahnutia šnúrkou ponúka praktickosť a ochranu v chladnom počasí. Priekrčník je začistený páskou vo farbe povrchového materiálu, čo zvyšuje trvanlivosť mikiny. Praktické vrecko v štýle klokanky je ideálne pre uchovávanie drobností. Dolný lem a manžety rukávov sú vyrobené z rebrového úpletu 2:2 s prídavkom 5 % elastanu, čo zaisťuje lepšie prispôsobenie a pohodlie pri nosení. Vnútorná strana počesaná pridáva dodatočný komfort, robí z tejto mikiny must-have kúsok do šatníka každej ženy.

Navrhni si ešte dnes – mikina s vlastnou potlačou

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Mikina dámska s Vlastnou Potlačou – Vytvor si vlastný dizajn

Pôvodná cena bola: 40.00 €.Aktuálna cena je: 35.90 €.
Navrhni si vlastný dizajn Tento výrobok má viacero variantov. Varianty si môžete vybrať na stránke produktu

Mikina pánska s Vlastnou Potlačou CAPE – Vytvor si vlastný dizajn

Pôvodná cena bola: 40.00 €.Aktuálna cena je: 35.90 €.
Navrhni si vlastný dizajn Tento výrobok má viacero variantov. Varianty si môžete vybrať na stránke produktu

Táto mikina s vlastnou potlačou - potlač podľa želania, ponúka nielen pohodlie, ale aj štýl s možnosťou prispôsobenia vďaka vlastnej potlači. Je dostupná vo veľkostiach XS až 2XL, a pre pánsku verziu až do 3XL. Mikina je vyrobená z výplnkovej pleteniny s vnútornou stranou počesanou, obsahujúca 65 % bavlny a 35 % polyesteru, čo zaručuje vysoký komfort a odolnosť. Navrhni si ešte dnes - mikina s vlastnou potlačou